• دارای رتبه الف از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی

  دارای رتبه الف از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی

   در راستاي اجرايي شدن قانون اعطاي تسهيلات بانکي و بنابه ابتکار وزارت امور اقتصاد و دارایی، کانون مشاوران اعتباري و سرمايه‌گذاري بانکي تاسیس گردید.ایجاد يک نظام حرفه‌اي مبتني بر عدالت و تقواي حرفه‌اي، در عین رعایت استقلال فنی و ارتقای تکنولوژی در امر مشاوره سرمایه‌گذاری از جمله اهداف این کانون ذکر شده است.

  تعيين صلاحيت و رتبه‌بندي اعضاي کانون و نظارت بر حسن عملکرد آنها، تعيين چارچوب مشخص براي استاندارد کردن مطالعات، تعهدات و وظايف مشاوران، ایجاد رویه واحد در تنظيم گزارش‌هاي اقتصادي، فني و مالي از جمله وظايف کانون مشاوران اعتباري و سرمايه‌گذاري است.

  صلاحیت موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق به عنوان بیست و نهمین عضو کانون در شش گرایش فنی و تخصصی:

  •      صنعت ، شاخه انرژی ، نفت و گاز
  •      صنعت ، شاخه فلزات و معادن
  •      صنعت ، شاخه مصنوعات
  •      کشاورزی و صنایع تبدیلی
  •      ساختمان، مسکن و شهر سازی
  •      خدمات

  مورد تایید قرار گرفته است.

  علاوه بر این، کانون صلاحیت و رتبه‌های موسسه برای ارائه خدمات مشاوره اعتباری و سرمایه گذاری بانکی را به این شرح اعلام نمود: 

   رتبه الف-3   در رسته امکان سنجی

   با مجوز فعالیت در پروژه های با تکنولوژی متعارف و  پیچیده و بالابدون محدودیت سقف سرمایه گذاری در هر طرح

   رتبه ج-1 در رسته نظارت با مجوز فعالیت در پروژه های با تکنولوژی متعارف و ..

  عضویت در انجمن شرکت‌هاي مشاور سرمايه‌گذاري و نظارت طرح‌ها

  عضویت در انجمن شرکت‌هاي مشاور سرمايه‌گذاري و نظارت طرح‌ها


  این انجمن با هدف تامين و حفظ حقوق مشترك اعضاء، هماهنگي و هم‌فكري با دولت و ديگر ارگانها و نهادهاي كشوري و تشكل‌هاي مهندسي در جهت رفع مشكلات و بهبود نظام اجرايي اعطاء تسهيلات دركشور تشکیل شده است. همكاري براي استقرار نظام منطقي بررسي فني و اقتصادي طرح‌ها بويژه در پروژه‌هاي صنعتي و معدني، بررسي و تشخيص صلاحيت و رتبه‌بندي اعضاء و بطور کلي ايفاي نقش و مسئوليت به عنوان يك تشكل صنفي، حرفه‌اي و نهادي غيردولتي و مستقل، از دیگر کارکردهای این انجمن است.  شركت‌ها و موسساتی که در زمینه‌های گوناگون با سیستم مالی و بانکی کشور همکاری می‌کنند و فعالیت مشاوره و تجربه حرفه‌ای قابل توجهی داشته باشند، شرایط احراز عضویت در این انجمن را پیدا می‌کنند.


  موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق سی و هفتمین عضو انجمن است که در سال 1387 به عضویت انجمن پذیرفته شده است.

  جواز تاسیس و پروانه فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

  جواز تاسیس و پروانه فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

   پروانه فنی مهندسی به عنوان تنها نوع تائیدیه فعالیت خدمات فنی مهندسی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می‌گردد. موسسه مطالعات راهبردی سپیینود شرق بر اساس سوابق فعالیت خود موفق به دریافت جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی (در سال 86) و در مرحله بعد پروانه خدمات فنی و مهندسی (در سال 88) از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران شده است.

  عضویت در انجمن بهره‌وری ایران

  عضویت در انجمن بهره‌وری ایران


  بنا به ضرورت اشاعه مفهوم و فرهنگ بهره‌وری و توسعه‌ی روش‌های ارتقاء آن در سطح کشور، انجمن بهره‌وری ایران با همت و همکاری جمعی از علاقمندان و متخصصان حرکت بهره‌وری با هدف حمایت از برنامه‌های ترویج، توسعه ارتقاء بهره‌وری در کشور و به عنوان یک سازمان غیردولتی، غیرانتفاعی و تخصصی در تاریخ 5/11/81 تأسیس شده‌است. موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق با عضویت در این انجمن خود را متعهد به توسعه و فرهنگ بهره‌وری در ایران می‌داند.

  عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

  عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

  موسسه مطالعات راهبردی سپینود به‌عنوان یک موسسه مشاوره‌ای در زمینه صنعتی و اقتصادی به سهم خود از اهداف انجمن مهندسی صنایع ایران در جهت توسعه صنعت کشور حمایت نموده است.

  حضور در نمایشگاهها

  حضور در نمایشگاهها      اولین نمایشگاه دستاوردهای بومی سازی و خودکفایی صنعت و معدن، مصلای تهران، دی ماه 89[عکس]
      نمایشگاه علم تاعمل معاونت علمی ریاست جمهوری، مصلای تهران، آبان ماه92[عکس]
      نمایشگاه آکوستیک و ارتعاشات، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دی ماه 92
      حامی پنجمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور ، جزیره کیش، بهمن ماه 92 [عکس]
      حامی اولین سمپوزیم بین المللی گردشگری ورزشی، اصفهان، اردیبهشت93
      حضور در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، خرداد93[عکس]

     مشاور علمی نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور ، جزیره کیش، آبان 96 [عکس]

  مشاور علمی دهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور ، جزیره کیش، مهر وآبان 97 [عکس]

 • دارای گرید خدمات مشاوره مدیریت از سازمان اداری استخدامی کشور

  دارای گرید خدمات مشاوره مدیریت از سازمان اداری استخدامی کشور

  گواهینامه مدیریت حرفه ای مدرکی است که بر اساس مقررات سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور اعلام صلاحیت مشاور به اشخاص حقوقی و دستگاه های اجرایی جهت انجام خدمات مشاوره ای در زمینه مشاوره مدیریت صادر می شود.
  در واقع سازمان اداری و استخدامی کشور در راستای تایید ارائه دهندگان و تامین کنندگان صلاحیت‌دار خدمات مشاوره مدیریت برای دستگاه‌های اجرایی کشور و حمایت از حقوق حرفه‌ای مشاوران مدیریت اقدام به صدور گواهینامه خدمات مشاوره مدیریت می‌نماید. موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق در بخش مدیریت عمومی موفق به دریافت گرید 3 از این سازمان شده است.

  عضویت در انجمن تحقیقات بازاریابی ایران (IMRA)

  عضویت در انجمن تحقیقات بازاریابی ایران (IMRA)

   

  بی تردید توسعه تحقیقات بازار تنها با تعهد به استانداردهای حرفه ای و اخلاقی و در قالب یک انجمن حرفه ای میسر خواهد بود. انجمن تحقیقات بازاریابی ایران با هدف توسعه پژوهش‌های بازاریابی، اجتماعی و نظرسنجی در کشور تاسیس شد؛ به نحوی که این پژوهش‌ها و مشاوره‌های مبتنی بر آن بتواند به عنوان یکی از عوامل اصلی در تصمیمات مؤثر مدیریتی در بخش‌های تولیدی، خدماتی و بازرگانی اعم از دولتی و خصوصی، و همچنین حمایت از مصرف کنندگان در نظر گرفته شود. فراهم آوردن بستر مشارکت همه جانبه تمامی شرکت ها، مؤسسات، پژوهشگران، اساتید و دست‌اندرکاران صلاحیتدار در حرفه تحقیقات بازاریابی و حضور فعال به عنوان یک مرجع تخصصی و ذیصلاح در مسائل حقوقی و حرفه‌ای مربوط به تحقیقات بازاریابی در داخل و خارج از کشور از جمله اهداف این انجمن است.
  موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق با عضویت در انجمن تحقیقات بازاریابی ایران خود را متعهد به اهداف این انجمن می داند و تلاش میکند در این راه قدم بردارد.انجمن تحقیقات بازاریابی ایران عضو انجمن تحقیقات بازاریابی اروپا می‏باشد.

  عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران

  عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران

   

  انجمن صنفی مشاوران مدیریت ایران در قالب یک تشکیلات با ماهیت حرفه‌ای و یک نهاد فراگیر غیر دولتی در سال 1377 تشکیل گردیده است و اعضای آن همواره تلاش می‌کنند با پیگیری مصرانه خط‌مشی‌های کارساز، گام‌های هرچه استوارتر را با مشارکت یکدیگر در جهت اعتلای درست فرهنگ مشاوره در کشور بردارند. موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق با عضویت در این انجمن هم گام با سایر شرکت‌های مشاوره مدیریت در تلاش است مدیران را در تصمیم سازی، تصمیم گیری و اجرا یاری نماید. 

  عضویت در انجمن مهندسی ارزش ایران

  عضویت در انجمن مهندسی ارزش ایران


  انجمن مهندسی ارزش ایران، با بیش از هزار عضو به عنوان یکی از 322 انجمن مورد تائید کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گروه بین رشته‌ای قرار دارد. هدف این انجمن کمک به پیشبرد متدلوژی‌های ارزش به طور عام و حوزه‌های مربوط به آن و همچنین زمینه‌های وابسته به طور خاص است.

  عضویت موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق در این انجمن با هدف تبادل دستاوردهای جدید از کاربرد مهندسی ارزش و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل تجربیات کاربردی و حرفه‌ای از بکارگیری مهندسی ارزش صورت گرفته است.

  اخذ گواهینامه کیفیت ISO 9001:2008از ITCC انگلستان

  اخذ گواهینامه کیفیت ISO 9001:2008از ITCC انگلستان

   

  بی‌تردید یکی از رموز موفقیت، رسیدن به کیفیت مطلوب و ارتقاء دایمی آن است. توسعه استانداردهای مختلف در زمینه کیفیت در واقع حاصل اهمیتی است که دانش مدیریت امروز برای بهبود مستمر کیفیت قایل شده است. سپینود شرق در سال 1389 موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2008 از ITCCانگلستان شد.

  گواهی حسن انجام کار

  گواهی حسن انجام کار

   

  گواهی حسن انجام کار برخی شرکتهایی که  کارفرمای سپینود شرق بوده اند به شرح زیر است :

  ادامه